Լրատվություն 16.07.2020 | Քրեական գործերով արդեն իսկ ձեռք բերված փաստական տվյալները վկայում են Ադրբեջանի զինված ուժերի կողմից ՀՀ խաղաղ բնակչության կյանքին, առողջությանը թիրախավորված ոտնձգելու մասին. հարուցվել է 13 քրեական գործ 16.07.2020 | ՀՀ ԶՈՒ զինծառայողների, ռազմական օբյեկտների նկատմամբ Ադրբեջանի զինված ուժերի կատարած հանցավոր ոտնձգությունների դեպքերի առթիվ հարուցվել է 11 քրական գործ 15.07.2020 | Մեղադրական դատավճիռ՝ և մեղադրանքի առաջադրում հանցագործություն կատարող անձանց օժանդակող իրավապահ մարմինների ներկայացուցիչներին 15.07.2020 | ՀՀ զինվորական դատախազի տեղակալ Կարեն Աղաբեկյանը ԱրՊՀ-ում հանդիպել է «Իրավագիտություն» մասնագիտության մի խումբ շրջանավարտների հետ 14.07.2020 | ՀՀ դատախազությունը միջոցներ է ձեռնարկել խոշտանգման դեպքերով նախնական քննության արդյունավետությունը բարձրացնելու նպատակով 13.07.2020 | ՀՀ դատախազության կոլեգիայի հետ խորհրդակցելով՝ Արթուր Դավթյանը ՀՀ գլխավոր դատախազի տեղակալի պաշտոնում նշանակել է Արմեն Աֆանդյանին 13.07.2020 | Մեղադրական դատավճիռ՝ ոստիկանության ծառայողի կողմից քաղաքացու նկատմամբ բռնություն գործադրելու համար. ՀՀ գլխավոր դատախազը հանձնարարություն է տվել 10.07.2020 | Ապօրինություններ Գորիսում պետական սեփականության հողամասը վարձակալության հանձնելու գործընթացում. քրեական գործ է հարուցվել 09.07.2020 | Բարեվարքության ինստիտուտը գործողության մեջ՝ Դատախազության և Կոռուպցիայի կանխարգելման հանձնաժողովի գործակցությամբ 08.07.2020 | Քրեական գործով մեղադրյալի կողմից ՀՀ տարածքն ապօրինի հատելը հնարավոր դարձնելու դրվագով գործն ուղարկվել է դատարան 08.07.2020 | Ոստիկանության ծառայողների կողմից կոռուպցիոն չարաշահումներով ապօրինի ծառահատման դեպքը թաքցնելու վերաբերյալ գործն ուղարկվել է դատարան 08.07.2020 | ՀՀ գլխավոր դատախազն Արցախում ՊԲ հրամանատարի և կայազորների դատախազների հետ քննարկել է զինված ուժերում հանցավորության հակազդման խնդիրները 62 63 64 65 66 67 68 69 70 172

Newsfeed 17.04.2020 | Theft was committed in the territory under the control of the Northern Customs House. Prosecutor of Shirak region turned to the chairman of the RA SRC 17.04.2020 | Criminal case on bribery taking, embezzlement and official fraud committed by the former head of “Kosh” penitentiary has been sent to the court 16.04.2020 | Тhe Prosecutor General of the Republic of Armenia addressed a congratulatory message on the RA Police Day 15.04.2020 | The traffic violations are increasing in Shirak region. The prosecutor of the region applied to the Head of the "Traffic Police" and the Marzpet 14.04.2020 | As a result of the assessment carried out with obvious violations, state property was alienated at a price below the market value -146.3 million AMD 10.04.2020 | Theft in especially large amounts in the course of the implementation of the grant program dasaran.am 09.04.2020 | An indictment has been filed in a military unit for large-scale embezzlement of diesel fuel and petrol: damage caused to the state has been restored 09.04.2020 | Against the former deputy of the National Assembly, a decision was made to involve him as an accused for concealing property subject to declaration and illegal enrichment 08.04.2020 | Criminal scheme in the procedure of privatization of the state property; legal means have been undertaken to return the illegally alienated property to the state and the communities 07.04.2020 | The prosecutor of Lori region turned to the marzpet and the head of the community regarding the issue of returning the territory of Alaverdi branch of the National Gallery 06.04.2020 | During 2019 the number of people subjected to criminal prosecution for corruption crimes was increased by 31.6%. Summing-up 06.04.2020 | Corruption scheme abuses in road construction processes in several communities of Lori region 62 63 64 65 66 67 68 69 70 167