Լրատվություն 07.08.2020 | ՀՀ դատախազությունն առաջարկում է օրենսդրորեն բարելավել ընտանեկան բռնությունների դեմ քրեաիրավական պայքարի արդյունավետությունը 06.08.2020 | Արագածոտնի մարզում կոռուպցիոն հանցագործությունների դեպքերով հարուցված քրեական գործերն ավելացել են 40 տոկոսով 05.08.2020 | ՀՀ գլխավոր դատախազի խորհրդականը հեռավար հանդիպում է անցկացրել մի քանի բուհերի իրավագիտության մասնագիտությամբ շրջանավարտների հետ 04.08.2020 | Աբովյան քաղաքի Ռոսիայի փողոցի զբոսայգու տարածքը հանցավոր սխեմայով ապօրինաբար օտարվելու դեպքի առթիվ քրեական գործ է հարուցվել 03.08.2020 | Շիրակի մարզում 64 տոկոսով ավելացել է հարուցված կոռուպցիոն քրեական գործերի քանակը 31.07.2020 | ՀՀ զինվորական դատախազ Վահե Հարությունյանը կենտրոնական հավաքակայանում հետևել է զորակոչի իրականացման գործընթացին 31.07.2020 | Դատարան է ուղարկվել Շիրակի պետական համալսարանում պաշտոնական փաստաթղթերի կեղծման վերաբերյալ գործը 30.07.2020 | Շիրակի մարզում նորածին երեխայի ապօրինի առուվաճառքի դեպք է պարզվել. հարուցվել է քրեական գործ 29.07.2020 | ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆ` ԴԱՏԱԽԱԶՆԵՐԻ ԹԵԿՆԱԾՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿԻ ՀԱՄԱԼՐՄԱՆ ՆՊԱՏԱԿՈՎ ԱՆՑԿԱՑՎՈՂ ԲԱՑ ՄՐՑՈՒՅԹԻ ՄԱՍԻՆ 29.07.2020 | Շիրակի մարզի դատախազությունում քրեական ենթամշակույթի հանցակազմերով քրեական գործ է հարուցվել 28.07.2020 | Կրկնահանցագործությունների նվազեցման խնդիրը՝ Շիրակի մարզի դատախազության տեսադաշտում. ներկայացվել է միջնորդագիր 21.07.2020 | Գեղարքունիքի մարզի Վաղաշեն համայնքի ղեկավարը կդադարեցնի պաշտոնավարումը. դատավճռով վերջինս մեղավոր է ճանաչվել իրեն մեղասագրվող բոլոր արարքներում 56 57 58 59 60 61 62 63 64 167

10.08.2020 | In Lori region, the number of criminal cases sent to court was increased by 108%, and the damage caused to the state by corruption cases by 42%
07.08.2020 | The RA Prosecutor's Office proposes to legislatively improve the effectiveness of the criminal-legal fight against domestic violence
06.08.2020 | Criminal cases initiated on corruption crimes have increased 40% in Aragatsotn region
05.08.2020 | The Adviser to the Prosecutor General of the Republic of Armenia held a distance meeting with graduates of several universities
04.08.2020 | Criminal case has been initiated on the case of illegal alienation of the territory of the park on Russia Street in Abovyan City
03.08.2020 | Number of criminal cases of corruption has increased by 64% in Shirak Region
31.07.2020 | Vahe Harutyunyan, the RA Military Prosecutor followed the conscription process at the Central Assembly Point
31.07.2020 | A criminal case on falsification of official documents at Shirak State University was sent to the court.
30.07.2020 | A case of illegal purchase and sale of a newborn baby was revealed in Shirak region. Criminal case was initiated.
29.07.2020 |
29.07.2020 | The issue of reducing dual criminality is under review of the Prosecutor's Office of Shirak Region. A petition was submitted
28.07.2020 | The issue of reducing dual criminality is under review of the Prosecutor's Office of Shirak Region. A petition was submitted