Լրատվություն 27.01.2022 | Քրեական գործ և միջնորդագիր՝ անբավարար վերահսկողության պայմաններում դեղամիջոցը որպես կենսաբանական ակտիվ հավելում գրանցելու և շրջանառվելու առթիվ 25.01.2022 | Ճանապարհային ոստիկանության գործունեության հետ կապված ՀՀ գլխավոր դատախազը միջնորդագիր է հասցեագրել ՀՀ ոստիկանապետին 21.01.2022 | Դատախազությունը հուղարկավորության ծառայությունների ոլորտում սխեմատիկ չարաշահումները վերացնելու գործնական առաջարկներ է ներկայացրել 21.01.2022 | Դատախազության նախաձեռնությամբ կանխարգելիչ միջոցառումների արդյունքում Լոռու մարզում բնակարանային գողությունները նվազել են 20.01.2022 | Դատախազության ուսումնասիրությամբ պարզվել է ընդերքօգտագործող սուբյեկտների կողմից շուրջ 71մլն դրամի պարտավորություն. ամփոփում 19.01.2022 | Կոռուպցիոն սխեմատիկ հանցավոր խախտումներ գերեզմանոցային ծառայությունների սպասարկման ոլորտում. Երևանի քաղաքապետին միջնորդագիր է ներկայացվել 17.01.2022 | 2021թ. ԱԺ արտահերթ ընտրությունների հետ կապված 29 գործով դատի է տրվել 53 անձ, 6 անձի վերաբերյալ կայացվել է մեղադրական դատավճիռ. ամփոփում 14.01.2022 | Դատախազության կողմից ապօրինի ծագում ունեցող գույքի բռնագանձման վերաբերյալ ներկայացված երրորդ հայցադիմումն է ընդունվել վարույթ 14.01.2022 | Խախտումներ դատապարտյալների կողմից այլ գործատուների հետ աշխատանքային հարաբերությունների ոլորտում. Դատախազությունը քայլեր է ձեռնարկում 12.01.2022 | ՀՀ գլխավոր դատախազ Արթուր Դավթյանը պարգևատրվել է ՌԴ նախագահի հրամանով 12.01.2022 | ՀՀ գլխավոր դատախազ Արթուր Դավթյանը ՌԴ դատախազության կազմավորման 300-ամյակի առթիվ շնորհավորական ուղերձ է հղել ՌԴ գլխավոր դատախազ Իգոր Կրասնովին 12.01.2022 | Քրեական գործեր՝ հունվարի 11-ին հակառակորդի կողմից հայ-ադրբեջանական սահմանի արևելյան ուղղությամբ իրականացված ռազմական սադրանքների առթիվ 24 25 26 27 28 29 30 31 32 168

Лента новостей 28.06.2022 | Прокуратура Араратской области раскрыла случай легализации имущества преступного происхождения (отмывании денег) 27.06.2022 | Вынесен первый обвинительный приговор за умышленное непредставление декларации об имуществе и доходах 24.06.2022 | Артур Давтян награжден знаком «Почетный прокурор стран СНГ» 24.06.2022 | В Минске состоялась трехсторонняя встреча генеральных прокуроров Республики Армения, Российской Федерации и Азербайджанской Республики 24.06.2022 | Генеральный прокурор Артур Давтян принял участие в заседании Координационного совета генеральных прокуроров государств-участников СНГ, выступил с речью 24.06.2022 | Генеральные прокуроры Армении и Беларуси встретились в Минске 23.06.2022 | В Минске состоялась двусторонняя встреча Артура Давтяна и генерального прокурора Республики Казахстан 23.06.2022 | Генеральный прокурор РА Артур Давтян отбыл в Беларусь 23.06.2022 | В государственную программу дарения квартир выпускникам организаций по уходу за детьми были включены лица, не имеющие на это права: возбуждено уголовное дело 22.06.2022 | Вручены дипломы будущим прокурорам 21.06.2022 | Еще двое граждан были осуждены за дачу взятки патрулям Полиции. Прокуратура призывает воздержаться от этого порочного явления 21.06.2022 | В связи с процессом строительства кафе-ресторана на территории парка, принадлежащей ГНКО «Гаварский детский дом», возбуждено уголовное дело 24 25 26 27 28 29 30 31 32 179