Լրատվություն 17.05.2022 | Խծաբերդում գումարտակի հրամանատարի կողմից մարտադաշտն ինքնակամ լքելու, հրամանը չկատարելու և ծառայության նկատմամբ անփույթ վերաբերմունք ցուցաբերելու վերաբերյալ քրեական գործն ուղարկվել է դատարան 16.05.2022 | Արթուր Դավթյանը պաշտոնական այցով մեկնել է Եգիպտոս 16.05.2022 | Առերևույթ կոռուպցիոն չարաշահումներ Ռադիոիզոտոպների արտադրության կենտրոնում 13.05.2022 | Զանգվածային հավաքների ընթացքում հանցավոր արարքների նկատմամբ դրսևորվելու է լիարժեք անհանդուրժողականություն 12.05.2022 | Դատախազությունը կոչ է անում զերծ մնալ մարդկանց հավաքներին մասնակցելուն հարկադրելու, այդ նպատակով նյութապես շահագրգռելու դրսևորումներից 12.05.2022 | 2021թ. ԱԺ արտահերթ ընտրություններին ընտրակաշառք տալու գործով հերթական մեղադրական դատավճիռն է կայացվել 11.05.2022 | Ապօրինի ծագում ունեցող գույքի բռնագանձման վերաբերյալ հերթական հայցադիմումն է ընդունվել վարույթ 10.05.2022 | Միջնորդագրեր հեռահաղորդակցության ոլորտի ընկերություններին՝ արգելափակելու պոռնկության տարածմանը նպաստող կայքը 06.05.2022 | Կալանքի միջնորդության մերժման դատարանի անհիմն որոշման արդյունքում մեղադրյալը թաքնվել է քննությունից և առերևույթ նոր հանցագործություն կատարել 05.05.2022 | Կաշառքի դիմաց ձևական քննություններով վարորդական վկայականներ տրամադրելու համար ՃՈ ավագ տեսուչը դատապարտվել է ազատազրկման 04.05.2022 | Դատարանը բավարարել է Ծաղկաձորում անօրինական կերպով աճուրդով օտարված հողատարածքը պետությանը վերադարձնելու դատախազության հայցը 02.05.2022 | Նվազել են ՃԵԿ հանցավոր խախտումները, դրանց արդյունքում մահվան դեպքերը և սեփականության դեմ ուղղղված հանցագործությունները. ամփոփում 22 23 24 25 26 27 28 29 30 173

Newsfeed 14.02.2022 | Court took proceedings of the lawsuit on the confiscation of the property of illicit origin by the RA Prosecutor's Office 14.02.2022 | 94 real estates, 23 movable property of illegal origin with the amount of 27.7 billion AMD has been detected in the result of the completed studies of confiscation of illegal property in 2021 11.02.2022 | The Prosecutor General summed up the activity of the Prosecutor's Office of Gegharkunik region for 2021, instructions were given 11.02.2022 | The case of the Deputy Commander and Chief of Staff of the Artillery Division D-20 of the Defense Army during the war with tragic consequences was sent to court 10.02.2022 | RA Prosecutor General Artur Davtyan accepted H. E. Lynne Tracy, the US Ambassador to Armenia 09.02.2022 | Illegal deforestation and damages caused decreased in Lori Region in 2021: the outcomes of preventive and punitive policy 08.02.2022 | The message on the crime was not accepted by the police in the prescribed manner. Petition to the police and appeal to the public 04.02.2022 | The indicators of disclosure of burglary in Yerevan have improved 03.02.2022 | First verdict in “gross insult” cases were made 01.02.2022 | Clarification 31.01.2022 | Indictment and 6 cases under investigation for offering bribe the patrols of Police. Prosecutor’s Office warns 28.01.2022 | Artur Davtyan’s congratulatory message on the 30th anniversary of the RA Armed Forces 22 23 24 25 26 27 28 29 30 166