Լրատվություն 17.05.2022 | Խծաբերդում գումարտակի հրամանատարի կողմից մարտադաշտն ինքնակամ լքելու, հրամանը չկատարելու և ծառայության նկատմամբ անփույթ վերաբերմունք ցուցաբերելու վերաբերյալ քրեական գործն ուղարկվել է դատարան 16.05.2022 | Արթուր Դավթյանը պաշտոնական այցով մեկնել է Եգիպտոս 16.05.2022 | Առերևույթ կոռուպցիոն չարաշահումներ Ռադիոիզոտոպների արտադրության կենտրոնում 13.05.2022 | Զանգվածային հավաքների ընթացքում հանցավոր արարքների նկատմամբ դրսևորվելու է լիարժեք անհանդուրժողականություն 12.05.2022 | Դատախազությունը կոչ է անում զերծ մնալ մարդկանց հավաքներին մասնակցելուն հարկադրելու, այդ նպատակով նյութապես շահագրգռելու դրսևորումներից 12.05.2022 | 2021թ. ԱԺ արտահերթ ընտրություններին ընտրակաշառք տալու գործով հերթական մեղադրական դատավճիռն է կայացվել 11.05.2022 | Ապօրինի ծագում ունեցող գույքի բռնագանձման վերաբերյալ հերթական հայցադիմումն է ընդունվել վարույթ 10.05.2022 | Միջնորդագրեր հեռահաղորդակցության ոլորտի ընկերություններին՝ արգելափակելու պոռնկության տարածմանը նպաստող կայքը 06.05.2022 | Կալանքի միջնորդության մերժման դատարանի անհիմն որոշման արդյունքում մեղադրյալը թաքնվել է քննությունից և առերևույթ նոր հանցագործություն կատարել 05.05.2022 | Կաշառքի դիմաց ձևական քննություններով վարորդական վկայականներ տրամադրելու համար ՃՈ ավագ տեսուչը դատապարտվել է ազատազրկման 04.05.2022 | Դատարանը բավարարել է Ծաղկաձորում անօրինական կերպով աճուրդով օտարված հողատարածքը պետությանը վերադարձնելու դատախազության հայցը 02.05.2022 | Նվազել են ՃԵԿ հանցավոր խախտումները, դրանց արդյունքում մահվան դեպքերը և սեփականության դեմ ուղղղված հանցագործությունները. ամփոփում 22 23 24 25 26 27 28 29 30 173

Лента новостей 03.03.2022 | Увеличились уголовные дела о пытках и жестоком обращении в отделах полиции и других органах за 2021г. 02.03.2022 | Прокуроры в рамках защиты прав лиц, подвергшихся домашнему насилию, находящихся в беспомощном состоянии, в течение 2021г. возбудили 51 уголовное дело 01.03.2022 | Преступления в Вооруженных силах уменьшились, но нерешенных вопросов много: Артур Давтян дал строгие поручения 01.03.2022 | Командир батальона обвиняется в бездействии власти, приведшем к гибели военнослужащих, в добровольном уходе с поля боя: дело передано в суд 28.02.2022 | Двое разыскиваемых будут экстрадированы Россией в Армению 24.02.2022 | В результате масштабной операции, проведенной в Лорийской области, было обнаружено большое количество незаконно хранящегося оружия и боеприпасов: арестовано и задержано несколько лиц 24.02.2022 | Подведены результаты деятельности прокуратуры Ширакской области за 2021 год. 23.02.2022 | Подведены итоги деятельности по борьбе с преступностью в столице и прокуратурах административных районов города Еревана в 2021г. 21.02.2022 | 138 уголовных дел, нанесенный ущерб на 136 млн драм по случаям хищений персональных данных онлайн в 2021г 16.02.2022 | Артур Давтян провел совещание в Прокуратуре административного района Кентрон и Норк Мараш 16.02.2022 | Генеральная прокуратура РА предотвратила депортацию гражданина РА из РФ в Азербайджан и он вернулся в Армению 14.02.2022 | Суд принял очередной иск о конфискации имущества незаконного происхождения, поданный Прокуратурой РА 22 23 24 25 26 27 28 29 30 168