Լրատվություն 14.10.2016 | ՀՀ գլխավոր դատախազը ներկայացրել է նորանշանակ դատախազներին 13.10.2016 | ՀՀ նախագահի հրամանագիր 13.10.2016 | ՀՀ գլխավոր դատախազն ընդունել է ՀԿ ներկայացուցիչներին 12.10.2016 | ՀՀ գլխավոր դատախազի հրամաններով 11.10.2016 | Պարզաբանում 10.10.2016 | Գեղարքունիքի մարզի 23/01 ընտրատեղամասում ընտրությունների ընթացքում տեղամասային ընտրական հանձնաժողովի նախագահի և համայնքի ղեկավարի թեկնածուի միջև տեղի ունեցած միջադեպի վերաբերյալ նյութերը ՀՀ գլխավոր դատախազության կողմից ոստիկանությունից պահանջվել և ուղարկվել են ՀՔԾ 10.10.2016 | Հայտարարություն 04.10.2016 | ՀՀ գլխավոր դատախազի հրամանով 03.10.2016 | Լրագրողի մասնագիտական գործունեությանը խոչընդոտելու և ընտրակաշառք տալու վերաբերյալ նախապատրաստվող նյութերը ՀՀ գլխավոր դատախազության կողմից պահանջվել և ուղարկվել են ՀՔԾ 02.10.2016 | Ուսումնասիրվել է ավելի քան 350 տեղեկատվություն ՏԻՄ ընտրություններում հնարավոր խախտումների վերաբերյալ 29.09.2016 | ՀՀ գլխավոր դատախազն ընդունել է ՌԴ գլխավոր դատախազության պատվիրակությանը 28.09.2016 | Դատախազի որոշմամբ Ս.Պետրոսյանի և Մ.Մազմանյանի նկատմամբ ընտրված խափանման միջոց կալանավորումը վերացվել է 138 139 140 141 142 143 144 145 146 173

Лента новостей 04.10.2016 | Приказ Генерального прокурора РА 03.10.2016 | Генеральной прокуратурой РА были запрошены и отправлены в ССС РА материалы, по поводу воспрепятствования законной профессиональной деятельности журналиста и подкупа избирателей 02.10.2016 | Рассмотрено более 350 сообщений по поводу возможных нарушений голосования на выборах в органы местного самоуправления 29.09.2016 | Генеральный прокурор РА принял делегацию Генеральной прокуратуры РФ 28.09.2016 | Постановлением прокурора избранная мера пресечения заключение под стражу в отношении С. Петросяна и М. Мазманяна отменена 27.09.2016 | Постановлением прокурора избранная мера пресечения заключение под стражу в отношении А. Варданяна и Л. Асланяна отменена 24.09.2016 | По случаю, произошедшему накануне выборов ОМС в Эчмиацине, был арестован еще один гражданин 20.09.2016 | Указы Президента РА 19.09.2016 | Серж Саргсян представил членам коллегии прокуратуры Армении новоназначенного генпрокурора Артура Давтяна 19.09.2016 | Заседание коллегии в Генеральной прокуратуре РА 18.09.2016 | 18.09.2016 | Арест по случаю воспрепятствования осуществлению избирательного права 138 139 140 141 142 143 144 145 146 172