Լրատվություն 20.04.2017 | «Դիլիջան Ազգային Պարկ»-ում ծառահատումների փաստով հարուցվել է քրեական գործ 15.04.2017 | Գյումրիում պատմամշակութային կառույցների նախաստեղծ կերպարը ապօրինի փոփոխելու դեպքերի առթիվ հարուցվել է քրեական գործ 15.04.2017 | ՀՀ գլխավոր դատախազի հանձնարարությամբ ձայնագրությունն ուղարկվել է ՀՔԾ 14.04.2017 | ՀՀ գլխավոր դատախազն ընդունել է ՀՀ-ում ԵՄ պատվիրակության ղեկավարին 14.04.2017 | Հարուցվել է քրեական գործ ԴԱՀԿ ծառայողի կողմից պաշտոնեական կեղծիք կատարելու դեպքի առթիվ 13.04.2017 | Գլխավոր դատախազությունում հարուցվել է քրեական գործ ՊՆ-ին վառելիք մատակարարելու համար մրցույթի ընթացքում ընկերության կողմից կեղծ փաստաթղթեր ներկայացնելու փաստով 11.04.2017 | Հանդիպում ՀՀ զինվորական դատախազությունում 11.04.2017 | Դատախազությունը քրեական գործ է հարուցել լրագրողի մասնագիտական գործունեությանը խոչընդոտելու դեպքի առթիվ 11.04.2017 | Ապօրինի ծառահատումների դեպքով դատախազությունում հարուցվել է քրեական գործ. դատախազի ցուցումով կասկածյալը ձերբակալվել է 10.04.2017 | Ընտրախախտումների վերաբերյալ դեպքերով հարուցվել են 16 քրեական գործեր 10.04.2017 | Փարպիում կայացած քվեարկության գաղտնիությունը խախտելու փաստի առթիվ դատախազի որոշմամբ հարուցվել է քրեական գործ 08.04.2017 | Քրեակատարողական հիմնարկում պատիժը կրող դատապարտյալ Հրաչյա Գևորգյանի մահվան փաստի առթիվ դատախազի որոշմամբ հարուցվել է քրեական գործ 128 129 130 131 132 133 134 135 136 173

Лента новостей 31.01.2017 | По указанию прокурора был арестован директор ГНКО “Детско-юношеская спортивная школа Маралика” 30.01.2017 | Заместитель генерального прокурора РА Армен Арутюнян посетил прокуратуру административных округов Кентрон и Норк-Мараш 28.01.2017 | В рамках проведения итогов в областях, Генеральный прокурор посетил Лорийскую область 27.01.2017 | По указанию прокурора врач был арестован 27.01.2017 | Было возбуждено уголовное дело по факту злоупотребления должностными полномочиями 26.01.2017 | Генеральный прокурор Артур Давтян принял руководителя Офиса Совета Европы в Армении Наталью Вутову 26.01.2017 | Генеральный прокурор принял руководителя делегации ЕС в РА 25.01.2017 | Генеральный прокурор Артур Давтян с рабочим визитом был в Араратской области 24.01.2017 | Новые назначения в прокуратуре 20.01.2017 | В Генеральной прокуратуре была создана рабочая группа 18.01.2017 | Прокурор отменил постановление СК об отказе возбуждения уголовного дела по материалам об образовательном комплексе “Покр Мгер” 15.01.2017 | Прокуратура возбудила уголовное дело: Инспектор комитета по государственным доходам арестован 128 129 130 131 132 133 134 135 136 167