Լրատվություն 18.05.2018 | ՀՀ գլխավոր դատախազը վերացրել է Հերացու և Կորյունի փողոցների հատման խաչմերուկում տեղի ունեցած միջադեպի կապակցությամբ քրեական գործ հարուցելը մերժելու մասին որոշումը և հարուցել է քրեական գործ 18.05.2018 | ՀՀ Հաշվեքննիչ պալատի կողմից ՀՀ ԱՆ ԴԱՀԿ ծառւթյունում հայտնաբերված բոլոր խախտումները ՀՀ գլխավոր դատախազությունում մանրամասն ուսումնասիրության և իրավական գնահատականի են արժանանում 17.05.2018 | Հանրապետությունում տավարաբուծության զարգացման ծրագրի իրականացման գործընթացում արձանագրված խարդախության փաստով քրեական գործ է հարուցվել 16.05.2018 | Հարկային պարտավորությունների կատարումից խուսափելու դեպքեր են բացահայտվել. հարուցվել են քրեական գործեր 15.05.2018 | Խաբեությամբ վարչական տուգանքները վճարելուց խուսափելու և պաշտոնատար անձանց պաշտոնեական անփութության հետևանքով պետությանն ավելի քան 63 մլն դրամի վնաս է պատճառվել. հարուցվել են քրեական գործեր 15.05.2018 | Դսեղի անտառտնտեսությունում 1475 ծառ ապօրինի հատելու և անտառապետի ու անտառապահների կողմից պաշտոնեական լիազորությունները չարաշահելու և պաշտոնական անփութության դեպքի առթիվ քննվող քրեական գործն ուղարկվել է դատարան 10.05.2018 | Ներառական կրություն ստացող երեխաների սննդի համար նախատեսված միջոցների առերևույթ հափշտակություն Գյումրու թիվ 40 հիմնական դպրոցում. Շիրակի մարզի դատախազությունում հարուցվել է քրեական գործ 10.05.2018 | ՀՀ դատախազության ուսումնասիրությամբ ի հայտ են բերվել հայեցողական ընթացակարգերով աճուրդների իրականացման չարաշահումների սողանցքներ. Կառավարությանն առաջարկություններ են ներկայացվել 08.05.2018 | Առերևույթ հնարավոր հանցագործությունների նոր դրվագներ Հայաստանում տավարաբուծության զարգացման ծրագրի իրականացման գործընթացում 07.05.2018 | Նպաստների տրամադրման չարաշահումների նոր դրվագներ՝ Վանաձորում. ՀՀ գլխավոր դատախազը հանձնարարել է առավել ծավալուն միջոցառումներ ձեռնարկել 07.05.2018 | Սպիտակի անտառտնտեսությունում 408 հատ ծառ ապօրինի հատելու և անտառապետի ու անտառապահի կողմից պաշտոնեական լիազորությունները չարաշահելու դեպքի առթիվ քննվող քրեական գործն ուղարկվել է դատարան 07.05.2018 | ՀՀ գլխավոր դատախազ Արթուր Դավթյանը վերացրել է դատապարտյալի մահվան դեպքով քրեական գործի վարույթը կարճելու մասին 23 տարվա վաղեմության որոշումը. քննությունը կվերսկսվի 118 119 120 121 122 123 124 125 126 179

Newsfeed 15.05.2018 | The state suffered damage in the amount of more than 63 million drams as a result of official negligence of officials and evasion of payment of administrative fines by deception: criminal cases were initiated 15.05.2018 | The criminal case on the illegal cutting of 1475 trees in the forestry "Dsegh " and abuse of power has been sent to the court 10.05.2018 | Theft of funds in Gyumri basic school No. 40. Criminal case has been initiated by the Prosecutor's Office of Shirak Region 10.05.2018 | Тhe Prosecutor 's Оffice of the Republic of Armenia had examined the procedure for the impeachment of the auction proceedings 08.05.2018 | New episodes of possible crimes during the implementation of the cattle breeding program in Armenia 07.05.2018 | New abuses in the provision of benefits in Vanadzor. RA Prosecutor General has instructed to take broader measures 07.05.2018 | The criminal case, which is investigated on the fact of illegal cuttings of 408 trees in the territory of the Spitak forestry and the official negligence of the forester has been sent to court 07.05.2018 | The Prosecutor General of the Republic of Armenia Artur Davtyan has canceled the 23-year-old decision concerning the termination of proceedings of criminal case on the fact of the death of the convict. The investigation will be resumed 03.05.2018 | Brief information on the dynamics of criminal procedural cases regarding flagrant crimes against journalists during the mass disorders 03.05.2018 | Results of investigations of the РА Prosecutor's Office in the field of fertilizers and seed distribution programs. Criminal proceedings have been initiated against 18 officials. 27.04.2018 | Мaterials will be prepared оn the facts of violations revealed during the implementation of the state program of stockbreeding 27.04.2018 | Cases of tax evasion have been detected. Criminal cases have been initiated 118 119 120 121 122 123 124 125 126 179