Լրատվություն 02.02.2018 | ՀՀ զինվորական դատախազն այցելել է կայազորների զինվորական դատախազություններ. քննարկվել են գործունեության 2017թ. արդյունքները 29.01.2018 | ՀՀ Գեղարքունիքի մարզում նվազել են հանցագործությունները և դրանց բացահայտման ցուցանիշները. մարզի դատախազությունում ամփոփվել են 2017թ. արդյունքները 26.01.2018 | Հարուցվել է քրեական գործ Սյունիքում բեզոարյան այծի ապօրինի որս կատարելու դեպքի առթիվ 25.01.2018 | ՀՀ Շիրակի մարզի դատախազությունում ամփոփվել են 2017թ-ի գործունեւության արդյունքները 24.01.2018 | ՀՀ գլխավոր դատախազին զեկուցվել է Արմավիրի մարզի դատախազության 2017թ. գործունեության արդյունքները 22.01.2018 | 2017թ. ընթացքում ՀՀ գլխավոր դատախազության պետական շահերի պաշտպանության վարչության գործունեության արդյունքները 18.01.2018 | Բացահայտվել են Ալավերդի քաղաքում կատարված սպանության հանգամանքները. ձերբակալվել է հանցավոր խմբավորման ղեկավարը 17.01.2018 | ՀՀ ՊՆ զորամասի գումարտակի հրամանատարի կողմից խոշոր չափերով կաշառք ստանալու, նրան կաշառք տալու և ՀՀ ՊՆ սպայի կողմից կաշառքի միջնորդություն կատարելու դեպքերի առթիվ հարուցված քրեական գործն ուղարկվել է ՀՔԾ 17.01.2018 | Արթուր Դավթյանն ընդունել է Ղազախստանի Հանրապետության դեսպանին 16.01.2018 | Հանցավորության շարժընթացը՝ 2017 թվականին 12.01.2018 | ՀՀ դատախազությունն ու ՔՀԿ-ների հակակոռուպցիոն կոալիցիան սկսում են համագործակցության հուշագրով նախանշած միջոցառումները 11.01.2018 | «Նաիրիտ» գործարանում քիմիական նյութերի պահպանման անվտանգությունը բարձրացնելու խնդրով Երևան քաղաքի դատախազը դիմել է ՀՀ ԱԻ և ՀՀ էներգետիկ ենթակառուցվածքների և բնական պաշարների նախարարներին 116 117 118 119 120 121 122 123 124 172

Newsfeed 24.01.2018 | Тhe results of the activities of the prosecutor's office of Armavir region for 2017 were presented to the RA Prosecutor General 22.01.2018 | Results of activity of the Department of State Interests Protection of RA general prosecutor's office for 2017 18.01.2018 | The circumstances of the murder in Alaverdi have been revealed. The head of the criminal group has been arrested 17.01.2018 | Criminal case initiated on the fact of giving and receiving bribe by an official authority has been sent to SIS 17.01.2018 | The RA Prosecutor General Artur Davtyan welcomed the Extraordinary and Plenipotentiary Ambassador of Kazakhstan 16.01.2018 | Dynamics of Crime in 2017 12.01.2018 | The RA Prosecutor's Office and the anti-corruption coalition of CSOs have started to take measures stipulated by the Memorandum of Cooperation 11.01.2018 | In connection with the issue of improving the safety of chemicals at Nairit plant, the prosecutor of Yerevan city appealed to the ministers of emergency situations and of energy infrastructures and natural resources of the RA 31.12.2017 | Decree of the President of RA 29.12.2017 | Main indicators of the crime for the last 11 months of 2017 29.12.2017 | Criminal case on the attempt of murder along with the bill of indictment were sent to the General Jurisdiction Court of First Instance of Shirak Region 29.12.2017 | The RA Prosecutor’s Office took all the necessary measures to raise the effectiveness of the criminal-legal fight against the crime of hindrance to the legal professional activities of a journalist 116 117 118 119 120 121 122 123 124 172