Լրատվություն 02.02.2018 | ՀՀ զինվորական դատախազն այցելել է կայազորների զինվորական դատախազություններ. քննարկվել են գործունեության 2017թ. արդյունքները 29.01.2018 | ՀՀ Գեղարքունիքի մարզում նվազել են հանցագործությունները և դրանց բացահայտման ցուցանիշները. մարզի դատախազությունում ամփոփվել են 2017թ. արդյունքները 26.01.2018 | Հարուցվել է քրեական գործ Սյունիքում բեզոարյան այծի ապօրինի որս կատարելու դեպքի առթիվ 25.01.2018 | ՀՀ Շիրակի մարզի դատախազությունում ամփոփվել են 2017թ-ի գործունեւության արդյունքները 24.01.2018 | ՀՀ գլխավոր դատախազին զեկուցվել է Արմավիրի մարզի դատախազության 2017թ. գործունեության արդյունքները 22.01.2018 | 2017թ. ընթացքում ՀՀ գլխավոր դատախազության պետական շահերի պաշտպանության վարչության գործունեության արդյունքները 18.01.2018 | Բացահայտվել են Ալավերդի քաղաքում կատարված սպանության հանգամանքները. ձերբակալվել է հանցավոր խմբավորման ղեկավարը 17.01.2018 | ՀՀ ՊՆ զորամասի գումարտակի հրամանատարի կողմից խոշոր չափերով կաշառք ստանալու, նրան կաշառք տալու և ՀՀ ՊՆ սպայի կողմից կաշառքի միջնորդություն կատարելու դեպքերի առթիվ հարուցված քրեական գործն ուղարկվել է ՀՔԾ 17.01.2018 | Արթուր Դավթյանն ընդունել է Ղազախստանի Հանրապետության դեսպանին 16.01.2018 | Հանցավորության շարժընթացը՝ 2017 թվականին 12.01.2018 | ՀՀ դատախազությունն ու ՔՀԿ-ների հակակոռուպցիոն կոալիցիան սկսում են համագործակցության հուշագրով նախանշած միջոցառումները 11.01.2018 | «Նաիրիտ» գործարանում քիմիական նյութերի պահպանման անվտանգությունը բարձրացնելու խնդրով Երևան քաղաքի դատախազը դիմել է ՀՀ ԱԻ և ՀՀ էներգետիկ ենթակառուցվածքների և բնական պաշարների նախարարներին 116 117 118 119 120 121 122 123 124 172

Лента новостей 29.05.2018 | Прокуратура РА выявила факты, о том что многочисленные недропользователи в общинах не выполнили обязательства примерно в 270 миллионов драм 29.05.2018 | Генеральный прокурор Республики Армения Артур Давтян отправился в Грузию с каротким рабочим визитом 26.05.2018 | Расследованием прокуратуры РА были выявлены факты неуплаты госпошлин в размере 300 млн. драмов 26.05.2018 | По поручению Генерального прокурора РА было разработано руководство по правилам оценки признаков преступлений, связанных с насилием в семье и разъяснения оснований для возбуждения уголовного дела 25.05.2018 | Генеральный прокурор РА принял содокладчиков Мониторингового комитета ПАСЕ по Армении 25.05.2018 | Нарушения в региональных центрах предоставления социальных услуг. Прокуратура РА направила материалы в полицию 24.05.2018 | Возбуждено уголовное дело по факту покрытия служебной экспертизы для строительства завода по производству битумов, смазочных материалов в общине Егвард с помощью должностного подлога. 24.05.2018 | Возбуждены уголовные дела по поводу вырубки деревьев в “Национальном парке Дилижан” и незаконного прокладывания дороги 24.05.2018 | Совместный семинар в Ереване с участием прокуроров РА и РФ 23.05.2018 | Возбуждено уголовное дело по факту уклонения от уплаты налогового обязательства в размере 178 млн. драмов 23.05.2018 | За первые пять месяцев 2018 года возбуждено уголовное преследование в отношении должностных лиц за совершение явных коррупционных преступлений 22.05.2018 | Возбуждено уголовное дело по случаю избиения ученика участвующего в массовых сборах 116 117 118 119 120 121 122 123 124 178