Լրատվություն 14.06.2018 | Ուսումնական հաստատություններում կոռուպցիոն հանցագործությունների փաստերով 22 քրեական գործ է քննվում. պետությանը պատճառված վնասը կազմում է ավելի քան 33մլն դրամ 13.06.2018 | Քրեական գործ է հարուցվել համայնքապետի ընտրություններում ընտրակաշառք տալու և ստանալու դեպքի առթիվ 12.06.2018 | Կալանավորման պրակտիկայի բարեփոխման նպատակով կտրուկ միջոցներ կձեռնարկվեն 12.06.2018 | Որոշում է կայացվել է պաշտոնեական կեղծիք կատարելու և առանձնապես խոշոր չափերով հափշտակություն կատարելու կասկածանքով Մեծավան համայնքի ղեկավարին ձերբակալելու մասին 11.06.2018 | Ամփոփվել են զինված ուժերում պետական շահերի պաշտպանության ոլորտում ՀՀ զինվորական դատախազության գործունեության առաջին եռամսյակի արդյունքները 09.06.2018 | ՀՀ Շիրակի մարզի դատախազության գործունեությունը կոռուպցիոն հանցագործությունների դեմ պայքարում 08.06.2018 | Հայտարարվում է «Միասին ընդդեմ կոռուպցիայի» հակակոռուպցիոն սոցիալական գովազդի միջազգային երիտասարդական մրցույթ 08.06.2018 | ՀՀ ԱՆ ԴԱՀԿ ծառայությունում հայտնաբերված խախտումների կապակցությամբ ՀՀ գլխավոր դատախազը դիմել է ՀՀ արդարադատության նախարարին և ՀՀ ոստիկանապետին 07.06.2018 | Վարչական տուգանքները վճարելուց խուսափելու և պաշտոնատար անձանց պաշտոնեական անփութության հետևանքով պետությանն ավելի քան 168 մլն դրամի վնաս է պատճառվել. ՀՀ դատախազությունում հարուցվել է թվով 5-րդ քրեական գործը 06.06.2018 | ՀՀ դատախազության ուսումնասիրությամբ պետական գնումների կազմակերպման գործընթացում խախտումներ են արձանագրվել. հարուցվել է քրեական գործ 06.06.2018 | Լոռու մարզպետարանում պարարտանյութերի բաշխման գործընթացում առերևույթ չարաշահումների փաստի առթիվ քրեական գործ է հարուցվել 06.06.2018 | ՀՀ զինվորական դատախազության կողմից կատարված ուսումնասիրությամբ ՀՀ ՊՆ կարիքների համար հագուստի ձեռքբերման մրցույթում առերևույթ խախտումներ են հայտնաբերվել 114 115 116 117 118 119 120 121 122 178

Newsfeed 21.06.2018 | Due to schematic violations found during the payment of administrative penalties the total amount of damage caused to the State amounted to 606 million drams 20.06.2018 | Within the framework of 71 corruption-related criminal cases committed by the community leaders, the damage to the state in the amount of 25.5 million drams has been restored 20.06.2018 | A criminal case has been initiated regarding the publications of mass media on corruption cases in the Gyumri branch of Yerevan State Conservatory named after Komitas 19.06.2018 | RA Deputy Prosecutor General received the Chairman of the Petitions Committee of German Bundestag 19.06.2018 | The RA Prosecutor General Artur Davtyan instructed to initiate criminal proceedings against MP Manvel Grigoryan and file a petition to the court on the use of detention as a measure of restraint 18.06.2018 | The RA Prosecutor General appealed to the president of the National Assembly with a petition for the initiation of criminal prosecution and on the receipt of consent for the deprivation of liberty the MP of the RA NA Manvel Grigoryan 18.06.2018 | The RA Prosecutor General Artur Davtyan appealed to the RA Prime Minister with a request to initiate a special meeting of the National Assembly to discuss the issue of depriving Manvel Grigoryan of parliamentary immunity 14.06.2018 | Works will be activated toward the detection of particularly serious crimes. RA Prosecutor General has given instructions 14.06.2018 | 22 criminal cases have been initiated concerning the facts of corruption crimes in educational institutions 13.06.2018 | A criminal case was initiated under the fact of provision and receipt of a pre-election bribe in the mayoral elections 12.06.2018 | Resolute measures will be taken with a view to reform the practice of detention 12.06.2018 | Decision has been made to arrest the head of Metsavan community for committing official forgery and theft 114 115 116 117 118 119 120 121 122 179