Լրատվություն 21.01.2019 | Ստեփանավանի սոցիալական ծառայության տարածքային գործակալությունում բացահայտված՝ անապահովության նպաստների գումարներից խարդախությամբ ավելի քան 550 մլն դրամի հափշտակության քրեական գործի անջատված մասով նախաքննությունն ավարտվել է 21.01.2019 | ՀՀ Վճռաբեկ դատարանն իր որոշմամբ կոնկրետ քրեական գործով հիմնավոր է համարել ընտրական հանցագործություն կատարելու համար ռեալ ազատազրկմամբ պատժի նշանակման դատախազի և ՀՀ վերաքննիչ դատարանի դիրքորոշումները 18.01.2019 | Պարզաբանում Սամվել Մայրապետյանին առնչվող քրեական գործի վերաբերյալ 18.01.2019 | 2018թ. արձանագրվել է սպանության 36 դեպք. նվազագույն ցուցանիշը 1980 թվականից ի վեր 15.01.2019 | Զինված ուժերում մահվան ընդհանուր դեպքերը նվազել են 17 տոկոսով, իսկ զինվորական ծառայության հետ կապված մահվան դեպքերը՝ 32 տոկոսով 28.12.2018 | ՀՀ գլխավոր դատախազն ընդունել է ԻԻՀ արտակարգ և լիազոր դեսպանին 27.12.2018 | Ծաղկաձորում անտառային ֆոնդի հողերն օտարվել են բնակավայրերի հողերի կատեգորիա տեղափոխվելու արդյունքում. ՀՀ դատախազության ուսումնասիրության արդյունքներով նյութեր կնախապատրաստվեն 21.12.2018 | ՀՀ գլխավոր դատախազն ընդունել է «Միասին ընդդեմ կոռուպցիայի» երիտասարդական միջազգային մրցույթի հայաստանյան մասնակիցներին 21.12.2018 | ՀՀ գլխավոր դատախազության ուսումնասիրությամբ հեղուկ, սեղմված գազի, շարժական լցավորման կայանների շահագործման ոլորտում հայտնաբերված խախտումներով տասնյակ վարչական և քրեական վարույթներ են հարուցվել 20.12.2018 | Լոռու մարզի առանձին բուժհաստատություններում արձանագրվել են համակարգային և շարունակական բնույթի կոռուպցիոն դրսևորումներ. մարզի դատախազը դիմել է մարզպետին 18.12.2018 | Ընտրակաշառք տալու և ստանալու դեպքի առթիվ քրեական գործ է հարուցվել 14.12.2018 | ՀՀ ԱԺ արտահերթ ընտրությունների ընթացքում 442 ենթադրյալ ընտրական հանցագործության դեպքերից 6-ով քրեական գործեր են հարուցվել, 147-ով շարունակում են նյութեր նախապատրաստվել. ամփոփում 95 96 97 98 99 100 101 102 103 172

Newsfeed 02.02.2019 | The results of the activities of the Prosecutor's Office of Tavush region have been summed up 01.02.2019 | Prosecutorial supervision over the lawfulness of the law on amnesty continues. Violations have been registered 25.01.2019 | Violations registered by the military prosecutor's office in the field of defense caused to the state from damage in the amount of more than 2 billion drams about 700 million drams have been recovered 25.01.2019 | Manifestations of theft in a large amount with abuse of official position during construction work at the airport of Stepanavan. A criminal case has been initiated 24.01.2019 | RA Military Prosecutor Vahe Harutyunyan has visited the central military base 22.01.2019 | Cases of Illegal Tree Felling in Syunik Region Exceeding Damage Caused Over 8.5 Million AMD 21.01.2019 | The preliminary investigation of the allocated part of the criminal case on the theft of more than 550 million drams of the amount of insecurity benefits disclosed in the Stepanavan Territorial Agency for Social Services has been completed 21.01.2019 | By its decision, the RA Court of Cassation considered that the position of the prosecutor and the Court of Appeal on the imposition of punishment in the form of actual deprivation of liberty for an electoral offense in a particular criminal case has been justified. 18.01.2019 | Clarification on the criminal case against Samvel Mayrapetyan 18.01.2019 | In 2018 36 cases of murders have been reported. The lowest indicator since 1980. 15.01.2019 | The total number of deaths in the armed forces decreased by 17 percent and the number of cases regarding the cases in military service by 32 percent. 28.12.2018 | RA Prosecutor General welcomed extraordinary and plenipotentiary ambassador of Iran 95 96 97 98 99 100 101 102 103 172