Լրատվություն 11.07.2019 | ՀՀ գլխավոր դատախազի ելույթը ԱՊՀ կոռուպցիայի հակազդման միջպետական խորհրդի նիստին 11.07.2019 | ՀՀ Շիրակի մարզում կոռուպցիոն հանցագործությունների և դրանցով պետությանը պատճառված վնասի հայտնաբերման ցուցանիշները բազմապատկվել են 10.07.2019 | ՀՀ գլխավոր դատախազ Արթուր Դավթյանն աշխատանքային այցով մեկնել է Բելառուսի Հանրապետություն 10.07.2019 | Անցկացվում է հակակոռուպցիոն պայքարի թեմատիկայով պաստառների և տեսանյութերի միջազգային երիտասարդական մրցույթ 09.07.2019 | ՀԲ և ՄԱԿ-ի փորձագետները ՀՀ գլխավոր դատախազի հետ քննարկել են Հայաստանում հակակոռուպցիոն նոր ինստիտուցիոնալ կառուցակարգերի ներդրման խնդիրները 09.07.2019 | Արթուր Դավթյանն ընդունել է Եվրոպական հանձնաժողովի պատվիրակությանը 08.07.2019 | Շիրակի մարզում արձանագրվում է բնակարանային գողությունների նվազում. մարզի դատախազության նախաձեռնությունների արդյունքները 08.07.2019 | Նոր հանգամանքներ՝ 25 տարվա վաղեմության սպանության գործով. ՀՀ զինվորական դատախազը նախկինում կայացված դատավճիռը նոր երևան եկած հանգամանքի հիմքով բեկանելու և նոր քննություն նշանակելու վերաքննիչ բողոք է ներկայացրել 04.07.2019 | 2019 թվականի 1-ին կիսամյակում Լոռու մարզում ապօրինի անտառահատումների համար քրեական հետապնդում է հարուցվել 12 անձի նկատմամբ. պատճառվել է 107 մլն դրամի վնաս 02.07.2019 | Սոցիալական ոլորտում բացահայտված կոռուպցիոն չարաշահումներ կատարելու համար մեղադրանք է առաջադրվել 249 անձի. քրեական գործերով պետությանը պատճառված վնասը կազմել է 772.5 մլն դրամ 01.07.2019 | ՀՀ գլխավոր դատախազ Արթուր Դավթյանի շնորհավորական ուղերձը՝ ՀՀ դատախազության 101-ամյակի առթիվ հրավիրված հանդիսավոր նիստում 28.06.2019 | Կոպտագույն հանցավոր մեխանիզմներով 2մլն ԱՄՆ դոլարի չափով ներդրումային պարտավորությունների կատարման պատրանք ստեղծելով ապահովվել է օտարված բժշկական կենտրոնի արգելանքից հանումը 85 86 87 88 89 90 91 92 93 172

Newsfeed 10.07.2019 | An international youth competition of anti-corruption themed posters and videos is held 09.07.2019 | WB and UN experts have discussed with the RA Prosecutor General issues of introduction of new institutional mechanisms for anti-corruption in Armenia 09.07.2019 | Artur Davtyan has received the delegation of the European Commission 08.07.2019 | A decrease of home burglaries has been recorded in Shirak region 08.07.2019 | New circumstances regarding the case of the murder occurred 25 years ago 04.07.2019 | In the first half of 2019, for illegal logging in Lori region, criminal proceedings have been initiated against 12 persons. Damage in the amount of 107 million drams has been caused 02.07.2019 | For committing corruption abuses identified in the social sphere, 249 persons have been charged. Damage to the State in criminal cases has been amounted to 772.5 million drams 01.07.2019 | Congratulatory message of RA Prosecutor General Artur Davtyan at the solemn session convened on the occasion of the 101st anniversary of the RA Prosecutor's Office 28.06.2019 | With gross criminal mechanisms creating the illusion of a commitment of 2 million dollars in investment liabilities the removal of the arrest of an alienated medical center has been ensured 27.06.2019 | As a result of preventive work initiated by the prosecutor's office of Shirak region, the number of crimes committed by minors continues to decrease 25.06.2019 | Artur Davtyan has accepted H. E. Sergey Kopirkin, Ambassador of Russian Federation in the Republic of Armenia 24.06.2019 | The funds allocated for the needs of Kapan forestry and residents of Syunik region have been spent on the purchase of a car for the acting head of the RA Forestry Committee. Criminal case has been initiated 85 86 87 88 89 90 91 92 93 172