Գործարկման օրվանից (2024 թվականի դեկտեմբերի 5) մինչև 2025 թվականի հունիսի 30-ը Վերականգնված միջոցների միասնական հաշվին փոխանցվել է 17,842,253,253 դրամ[1]:
2025 թվականի առաջին կիսամյակում, Հարկ վճարողի միասնական հաշվին փոխանցվել է 10,803,735,661 դրամ:
2025 թվականի առաջին կիսամյակում, Քննչական կոմիտեում քննվող քրեական վարույթներով արգելանք է դրվել 509,997,000 դրամ արժողության գույքի վրա[2]:
2025 թվականի հունիսի 30-ի դրությամբ, Հակակոռուպցիոն կոմիտեում քննվող քրեական վարույթներով որպես գույք փաստացի արգելադրված դրամական միջոցների ընդհանուր ծավալը կազմել է 110,132,746 դրամ, 80,945 եվրո, 7,616,970 ԱՄՆ դոլար և 1,822,095 չեխական կրոն:
[1] Նշված թիվը ներառում է Քննչական կոմիտեի դեպոզիտային հաշվից փոխանցված 9,425,523,000 դրամը և Դատախազության դեպոզիտային հաշվից փոխանցված 4,368,396,700 դրամը:
[2]Քննչական կոմիտեում վարվող վիճակագրությունը ներառում է ինչպես արգելադրված դրամական միջոցները, այնպես էլ այլ գույքային միջոցները:

В соответствии с постановлением Правительства от 5 декабря 2024 года Генеральная прокуратура обобщила данные о денежных средствах, взысканных в результате уголовных производств на Единый счет восстановленных средств и Единый налоговый счет, а также о средствах, фактически замороженных в качестве имущества.
Таким образом,
С момента запуска (5 декабря 2024 года) по 30 июня 2025 года на Единый счет воостановленных средств перечислено 17,842,253,253 драм [1].
За первое полугодие 2025 года на Единый налоговый счет перечислено 10,803,735,661 драм.
В первом полугодии 2025 года по уголовным производствам, расследуемым Следственным комитетом[2], заморожено имущество на сумму 509,997,000 драм.
По состоянию на 30 июня 2025 года общая сумма средств, фактически замороженных в качестве имущества по уголовным производствам, расследуемым Антикоррупционным комитетом, составила 110,132,746 драм, 80,945 евро, 7,616,970 долларов США и 1,822,095 чешских крон.
[1] Указанная сумма включает 9,425,523,000 драм, перечисленных с депозитного счета Следственного комитета, и 4,368,396,700 драм, перечисленных с депозитного счета Прокуратуры.
[2]Статистика, которую ведет Следственный комитет, учитывает как замороженные денежные средства, так и другие имущественные средства.